Bilgisayar Mühendisine Hediye Kupa Bardak, Mühendise Hediye


İş yerimizde günümüzün büyük çoğunluğunu bilgisayar başında çalışarak geçiriyoruz. İşimizi tamamlayabilmek için bilgisayar kullanıyoruz. Peki işi Bilgisayar olanlar? Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Yazılımcısı, Sosyal Medya Uzmanı vb mesleklerle uğraşanlar? Zaman zaman sıkılan, yorulan, sinirlenen ancak yine de dönüp dolaşıp bilgisayar başına geçenlere özel bir kupa bardak tasarladık. Bilgisayar Mühendisine Hediye Kupa Bardak ile üzerinde isim olan hediye vererek bilgisayar mühendisi sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Mezun olduktan sonra çalışma hayatına atılan ve mesleğe yeni başlayan Bilgisayar Mühendisi kardeşinize, kuzeninize veya arkadaşınıza Bilgisayar Mühendisine Hediye Kupa Bardak vererek ilk iş gününü eğlenceli geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Sadece bilgisayar mühendisine değil, bilgisayar programcısına hediye, bilgisayar yazılıncısına hediye vb olarak da özelleştirebileceğiniz kupa bardağın ön yüzünde bilgisayar başında sinirlenen bir çalışan,diğer yüzeyine ünvan ve isim yazılmaktadır. Kupalarımız T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Baskı kalitesinin uzun ömrünün korunabilmesi için elde ve ılık suda yıkama önerilir.


 • Gün içerisinde saat 12:00' ye kadar vereceğiniz baskılı ürün siparişleriniz sipariş sırasına göre işleme alınıp; baskının yetişmesi durumunda aynı gün, baskının yetişmemesi durumunda ertesi gün kargo firmasına teslim edilmektedir. 
 • Atölyemizden El Yapımı hazırlanan ürünlerden herhangi birini sipariş verdiğinizde, ürün açıklamasında belirtilen teslim süresi geçerli olup ortalama 1-3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslimi gerçekleştirilmektedir.
 • Kargo firmasına teslim edilen gönderilerin teslim edilme süresi; bulunduğunuz bölge, şehir ve ilçeye bağlıdır. Merkezimiz İzmir' de olup  yakın şehirlere ortalama 2-5 iş günü, uzak şehirlere ortalama 3-7 iş günü içerisinde kargolarımız ulaştırılmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri PTT şubeleri kapalıdır. Ayrıca resmi tatil günleri ve bayramlarda da kargo firmaları çalışmamaktadır.
 • Kargonuzun tahmini teslim tarihi ve teslim şubesi müşterilerimize SMS bilgilendirmesiyle otomatik olarak gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize en yakın şubeye ulaşmasının ardından SMS ile dağıtıma çıkartılacağı gün tarafınıza bildirilmektedir.
 • Kasım Kampanyaları, Yılbaşı, 14 Şubat Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde hem firmamızda hem de kargo firmalarında yoğunluk yaşanmakta olup, siparişlerinizi son günlere bırakmamanız önemle tavsiye edilir.
 • Teslimat Yöntemi anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile yapılmakta olup kargo bedeli ayrıca ürün fiyatına eklenmektedir.


 • biresimden.com %100 güvenli alışveriş için 256 Bit Comodo Positive SSL Güvenlik sertifikasına sahiptir. Alışverişinizi %100 güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kredi Kartı ile alışverişlerde 9 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Banka kartınızı kredi kartı gibi kullanarak peşin alışveriş yapabilirsiniz.
 • Havale/EFT seçeneği ile yapılacak alışverişlerde ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından siparişiniz işleme alınır. 1 iş günü içerisinde ödeme gerçekleşmezse siparişiniz iptal olur.
 • Sitemizde yer alan ürünler kişiye özel olarak üretildiğinden KAPIDA ÖDEME YOKTUR.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Bilgisayar Mühendisine Hediye Kupa Bardak

 • Ürün Kodu: KP150
 • 189,90TL

 • KDV Hariç: 160,93TL

Ürünü Özelleştirin:

Hediye Kartına Mesaj Yazdırmak İstiyorum
Hediye Kartına Mesaj Yazdırmak İstiyorum (6,99TL)

Benzer Ürünler

Etiketler: Mesleklere Özel Hediyeler, Mühendise Hediye, Bilgisayar Mühendisine Hediye, Bilgisayarcıya Hediye