Kumdan Hediyeler

Kumdan Hediyeler

Kumdan HediyelerÇocukluk hatıralarının en güzellerinden biridir kum ile oynamak. Yaratıcılığı geliştiren, rahatlatan ve harika vakit geçirten oyunların başında gelir. Gençlik dönemi başladığındaysa özellikle deniz kenarında kumların üstüne dalgalar bozmasına fırsat vermeden isimler yazıp kalpler çizmeye çalışırız. İşte size kum ile hazırlanan ve asla dalgaların bozamayacağı değişik, orijinal ve farklı bir hediye. Söz uçar yazı kalır diyenlerdenseniz, bu sıradışı, ilginç ve eğlenceli kumdan hediyeler ile sevdiklerinize süpriz yapabilirsiniz.

65 mm çapında ve 50 mm yüksekliğindeki Akrilik ve ABS den mamül silindir kutuyu hareket ettirdiğinizde içindeki Silis kumunun hareketi ile önceden işlenmiş olan görsel ortaya çıkar. Silindir kutunun her bir yüzeyini çevirip kum saati gibi kumların akmasına izin verdiğinizde bu sevimli resim veya yazı karşınıza çıkar.

Annenize, babanıza, sevgilinize, kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, iş arkadaşlarınıza; anneler gününde, babalar gününde, 14 Şubat Sevgililer Gününde, doğum günlerinde, yeni yıl hediyesi olarak veya yıldönümü hediyesi olarak verebileceğiniz her bütçeye ugun bu şirin hediyelik ile onları şaşırtın.

Kumdan Hediyeler ile farklılık yaratmak elinizde...


Ürün Karşılaştır (0)


Gösterilen: 1 ile 6 arası...