Mezuniyet Hediyeleri, Mezuniyet Hediyesi

Mezuniyet Hediyeleri

Mezuniyet Hediyeleri

Mezuniyet anısı fotoğraflarınızdan, mezuniyet hediyesi yaratabilir, sevdiklerinize öğrencilik günlerini hatırlatacak özel tasarım mezuniyet hediyeleri verebilirsiniz. Öğrencilik ne kadar güzeldi oysa ki… Yıllarca emek verdiğiniz ve eğitim gördüğünüz sıralardan ayrılma vaktiniz geldi. Mezuniyetiniz için hazırlıklarınızı yaptınız ve harika bir kep töreni ile diplomalarınızı aldınız. Keplerinizi havalara attınız. Ailenizle, öğretmen ve arkadaşlarınızla sizi birleştiren kurumun çatısı altında son kez birlikte fotoğraflar çekildiniz. Her ne kadar o hiç sevmediğiniz sarışınla aynı elbiseyi giyip pişti olsanız veya baloya birlikte gitmek istediğiniz prensesi başkasının kolunda görseniz de mezuniyet balosunun tadı bir başkaydı öyle değil mi?

Lise meznuniyeti üniversite için bir başlangıç, üniversite mezuniyeti ise iş hayatı ile ilgili gizli korkuların açığa çıkması gerçeği ile yüzleşmek demektir. Ancak ne olursa olsun mezun olmanın ve bir daha hiiiiç ders çalışmak zorunda olmadığının farkına vardığımız an kepleri havaya fırlatmadık mı? O zaman yapılacak en güzel şey o güzel güne ait fotoğraflara hayat verip cisimlendirmek… Ve hatta aynı sıraları paylaştığınız arkadaşlarınıza anı olarak mezuniyet hediyesi haline getirmek...
Mezuniyet fotoğraflarınızı odanızın en görünür yerinde, belki salondaki konsolun üstünde, belki de anneannenizin dantelerle süslediği vitrininde farklı ürünler üzerinde ve birbirinden cici tasarımlar ile birlikte görmenin keyfi tabi ki paha biçilemez. Mezuniyet hediyesi verdiğinizde sevdikleriniz o tatlı zafer duygusunu mezuniyet hediyelerine baktıkça hatırlayacaklar, bizden söylemesi :)


Ürün Karşılaştır (0)


Gösterilen: 1 ile 60 arası...