Peluş Oyuncak Ayılar

Peluş Oyuncak Ayılar

Peluş Oyuncak Ayılar

Oyuncak denilince akla gelen peluşlar ve peluş denilince akla ilk gelen peluş ayıcıklar. Yumuşacık, sımsıcak, kucak dolusu bir hediye vermek isteyenler için olmazsa olmaz peluş ayıcıklar; sevgililer gününün gözdesi, doğum günlerinin vazgeçilmezi, yıl dönümlerinin olmazsa olmaz hediyeleridir. Şirin, sevimli bir o kadar aşk dolu bu oyuncaklar 7 den 77 ye tüm bayanların en sevdiği ve erkeklerin hediye etmekten sıkılmadığı yegane hediyeliklerdir.

Biz de sizin için bir fark yaratarak kişiye özel fotoğraf veya isim baskılı peluş ayıcıklar hazırladık. Peluş ayıcıklar üzerine giydirdiğimiz özel tişörtlere uygulanan tasarımlara bize göndereceğiniz fotoğrafınızı, isimlerinizi, tarihi ve hatta sevgilinize söylemek istediğiniz sevgi mesajını ekleyebiliyor; tamamen size ve sevgilinize özel bir peluş ayıcık hazırlıyoruz. Size de sadece bu birbirinden güzel tasarımlı isimli-fotoğraflı peluş ayıcıkları hediye etmek kalıyor.

Sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi, yılbaşı - yeni yıl hediyesi ve hatta yıl dönümü hediyesi olarak verebileceğiniz bu romantik hediye ile fark yaratmak elinizde. Peluş ayıcıklar hediye edilmeyi bekliyor...


Ürün Karşılaştır (0)


Gösterilen: 1 ile 12 arası...