Gizlilik & Güvenlik İlkeleri www.biresimden.com

Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

    Sitemizde 256 Bit Comodo Positive SSL güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Hesap ve banka bilgileriniz sitemizde tutulmamakta, doğrudan banka güvenlik sistemine yönlendirilmektedir. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir.Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsisesen banka haricinde hiçbir kişi , kurum veya kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir. Ayrıca tüm kredi kartı provizyon işlemlerinde ve ödemede 3D Secure yöntemi ile alışverişte maksimum güvenlik sağlanmaktadır.Bu sitenin tüm hakları Biresimden E-Ticaret Hizmetlerine aittir.
    biresimden.com tüm kullanıcılarının kişisel bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensibi doğrultusunda koruyan çevrimiçi bir alışveriş platformu olmayı hedeflemektedir. Kullanıcının kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgiler kişisel bilgi olarak tanımlanmaktadır.
    biresimden.com, kullanıcıların ve üyelerin, gizlilik politikasının maddelerine ya da yasalara aykırı olarak kullanıldığını tespit ederse ve yahut yetkili mercilerden bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse kullanıcılarla ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
    Kullanıcılar, işbu gizlilik politikasında yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını ve kabul etmiş sayılacağını ve kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.