Ödeme Bilgileri

Ödeme Bilgileri

www.biresimden.com sitemiz üzerinde yer alan ürün fiyatlarına KDV dahil olup, kargo fiyatı hariç tutulmuştur. Ödeme sayfasında ürün fiyatına kargo fiyatı eklenerek toplam rakam müşterilerimize sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden beğendiğiniz herhangi bir ürünü satın almak istediğinizde karşınıza Kredi Kartı / Banka Kartı ve Banka Havalesi / EFT olarak 2 farklı ödeme yöntemi çıkmaktadır.

Kredi Kartı / Banka Kartı ile Ödeme; %100 güvenli bir şekilde tek seferde veya taksitli olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sitemizde 256 Bit Comodo Positive SSL Güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Hesap ve banka bilgileriniz sitemizde tutulmamakta, doğrudan banka güvenlik sistemine yönlendirilmektedir. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi kurum veya kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kartı bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir. Ayrıca tüm kredi kartı provizyon işlemlerinde ve ödemede 3D Secure yöntemi (SMS ile sipariş doğrulama) ile alışverişte maksimum güvenlik sağlanmaktadır. 

Banka Havalesi veya EFT ile ödeme ile yapılacak alışverişlerde firmamıza ait Banka hesap numarasına ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından siparişiniz işleme alınır. 1 iş günü içerisinde ödeme gerçekleşmediği durumlarda siparişiniz iptal olur.

Telefon ile sipariş sadece ödemenin Havale/EFT ile yapılacağı durumlarda kabul edilmektedir. Kişiye özel üretilen isim veya fotoğraf baskılı ürünlerde telefon ile verilen siparişlerde olası hataların önüne geçmek için gerekli bilgilerin e-posta yöntemi ile gönderilmesi istenir. e-posta haricinde whatsapp üzerinden bilgi aktarımı yapılmamaktadır.

Sitemizde yer alan ürünler kişiye özel olarak üretildiğinden kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.