Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri


Kredi kartı / Banka kartı ile verilen siparişleriniz derhal, Havale / EFT ile sipariş verdiğiniz ürün ödemesini gerçekleştirdikten sonra işleme alınır.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün hazırlanma süresi ürün çeşidine göre değişkenlik gösterebilir. www.biresimden.com da yer alan ürünlerin büyük bir çoğunluğu kişiye özel ürünlerden oluşmaktadır. Fotoğraf ve/veya isim baskılı özel tasarım ürünlerin hazırlanması için belirli süreye ihtiyaç duyulmaktadır. Gün içerisinde saat 12:00' ye kadar vereceğiniz baskılı ürün siparişleriniz sipariş sırasına göre işleme alınmakta; baskının yetişmesi durumunda aynı gün, baskının yetişmemesi durumunda ertesi gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Atölyemizden El Yapımı olarak hazırlanan ürünlerden herhangi birini sipariş verdiğinizde ise, ürünün açıklama sayfasında yer alan teslim süresi geçerli olup ortalama 1-3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslimi gerçekleştirilmektedir.

Adet sayısı fazla olarak verilen nikah şekeri, bebek şekeri gibi ürünler için mutlaka sipariş öncesi teslimat süresi sormanızı rica ederiz. Kurumlar için 24 Kasım Öğretmenler Günü, Yılbaşı, 19 Mayıs, 23 Nisan vb özel günlere ait toplu siparişlerin hazırlanması vakit alacağından siparişlerin zamanında teslim edilebilmesi için son haftaya bırakılmaması önemle rica edilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde, üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak size haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Satın aldığınız ürünler bir doğrulama e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

biresimden.com çevrimiçi olarak aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanıdığı için düşük bir ihtimal de olsa farklı tüketicilerin aynı anda aynı ürünü alması ve ürünün tükenmesi söz konusu olabilir. Stoklarımızda kalmayan ürünler hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılarak belli bir bekleme süresi veya para iadesi seçenekleri sunulur. Onay vermenizin ardından istediğiniz işlem tarafımızdan gerçekleştirilir.