Hediye Siparişi Nasıl Verilir?

Hediye Siparişi Nasıl Verilir?

www.biresimden.com üzerinden beğendiğiniz herhangi bir ürünü satın almak istediğinizde aşağıdaki işlemleri sırasıyla takip etmeniz yeterlidir. Satın almak istediğiniz ürünün sayfasında;

  • "Ürünü Özelleştirin" bölümünde yer alan ve her ürün için farklı olarak istenilen bilgilerin (İsim, Tarih, Mesaj vb) eksiksiz, büyük-küçük harfe dikkat ederek, Türkçe karakter kullanarak ve yazım hatası olmadan doldurunuz.

  • Eğer ürün için belirtilmiş bir asgari sipariş adedi belirtilmiş ise Minimum belirtilen adette satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Eğer adet konusunda herhangi bir alt limit belirtilmemiş ise aynı üründen adet sayısını her defasında 1 er adet arttırarak istediğiniz miktarda sipariş oluşturabilirsiniz.

  • Fotoğraf baskılı ürünler için Ürünü Özelleştirin seçenekleri içerisinde yer alan "Fotoğraf Yükleyiniz" butonuna tıklayarak sosyal medya (facebook, instagram vb) hesaplarınıza yüklediğiniz şekilde fotoğraf ekleyebilir, eklediğiniz fotoğrafı silebilirsiniz. Yüklemesini yapmış olduğunuz fotoğraf satın alma işlemini tamamladığınızda firmamız veri tabanına siparişiniz ile birlikte aktarılmakta 3. şahıslar tarafından görülememektedir.

  • Gerekli bilgilerinizi doldurduktan ve isteniyorsa fotoğrafınızı yükledikten sonra  "Sepete Ekle" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede ürünü satın alabilmeniz için gerekli adres-telefon-isim vb bilgilerin yer aldığı Ödeme Sayfasına yönlendirilirsiniz.

  • Ödeme Sayfasında yer alan "Hesap Detayları" bölümünde bilgiler seçmiş olduğunuz ürün hazırlandıktan sonra tarafınıza gönderim yapılabilmesi için gerekli olup, size ulaşılabilecek iletişim bilgilerini kapsar.  Girmiş olduğunuz adres bilgileri ürününüzün tarafınıza gönderilebilmesi için Kargo kutunuz üzerine aktarılır. Aynı zamanda vergi usül kanunu gereği  faturanız yine aynı adres üzerinden düzenlenir ve kargo kolisi üzerine ilave edilir. Kargo teslimatlarında sorun yaşamamak, gerektiğinde hem firmamızın hem de kargo firmasının size ulaşabilmesi için iletişim bilgilerinizin doğru-eksiksiz ve anlaşılır bir şekilde girişinin yapılması gerekmektedir.

  • Eğer satın alacağınız ürünün hediye olarak gönderilmesini istiyorsanız Hesap Detayları bölümünde yer alan ve kendiliğinden işaretli gelen "Teslimat ve Fatura adresim Aynıdır"  seçeneğinindeki işareti kaldırarak Hediye Göndereceğiniz kişinin Adı-Soy adı ve adres bilgilerini yeni açılan "Kargo ve Teslimat" bölüme yazmanız yeterlidir. Bu sayede hediyeniz üzerinde meblağ yazan herhangi bir fatura olmadan alıcıya kargolanır. Faturanız ise vermiş olduğunuz kendi adresinize düzenlenerek hazırlanır ve tarafınıza ayrıca gönderilir.

  • Teslimat Yöntemi anlaşmalı olduğumuz PTT ile yapılmakta olup tüm alışverişlerde kargo ücreti yansıtılmaktadır..

  • Ödeme Yöntemi kısmında karşınıza çıkacak olan Banka Havalesi/EFT ile ödeme ve Kredi Kartı/Banka Kartı ile ödeme opsiyonlarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

  • Ödeme Yöntemi kısmında yer alan "Sipariş Hakkında Bir Açıklama Ekleyebilirsiniz" kutucuğuna siparişiniz hakkında tarafımıza iletilmesini istediğiniz herhangi bir detayı yazabilirsiniz. Örneğin "Kargomu şubeden teslim almak istiyorum, Fotoğrafım uygun değilse bilgi verilmesini istiyorum" gibi...

  • Ödeme yöntemini seçtikten sonra Devam butonuna bastığınızda ise sipariş onaylama sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu aşamaya kadar oluşturduğunuz aışveriş sepetinizi Havale/EFT ile ödeme için Siparişimi Onaylıyorum butonuna tıklayarak, Kredi veya Banka kartlı alışverişinizde ise kredi kartı / banka kartı bilgilerinizi girip ödeme yaparak tamamlayabilirsiniz.