Nikah Şekerleri

Nikah Şekerleri

Nikah Şekerleri

Evlilik hazırlıkları zor olduğu kadar keyiflidir de. "Nikah şekeri seçimi" Nikah ve düğün törenlerinin organizasyonunda ufak gibi görünen ama sizi anlatan önemli bir detaydır. Standart nikah şekerlerinden sıkıldıysanız; romantik, değişik, ilginç ve orijinal olduğu kadar kişiye özel hazırlanan nikah şekeri arıyorsanız www.biresimden.com ' da farklı seçenekler sizleri bekliyor.

Fotoğraflı sabun, fotoğraflı magnet, fotoğraflı kitap ayracı vb  nikah şekerlerini istediğiniz şekilde kişiselleştirerek, en özel gününüzde sizleri yalnız bırakmayan ve destek olan tüm sevdiklerinize kalıcı olduğu kadar tamamen sizi anlatan birer hediye vermiş olacaksınız. Ayrıca nişan törenleri, kına geceleri ve hatta bekarlığa veda partileri; evlenmeye karar veren her çift için özel ve farklıdır.

Tüm gelin ve damat adayları...Bu özel günlerinize katılan ve sizi yalnız bırakmayan sevdiklerinize hatıra olarak verilmek üzere çeşitli hediyeler tasarladık. Fotoğraflı magnetler, fotoğraflı sabunlar, fotoğraflı kitap ayraçları gibi farklı tarz ve seçeneklerdeki nişan, kına ve bekarlığa veda konseptli şekerlerimizden size en uygun olanını seçerek konuklarınıza "sizi anlatan" romantik hediyeler verebilirsiniz. Tamamen kişiselleştirilebilen nişan, kına ve bekarlığa veda şekerleri için www.biresimden.com ' da farklı alternatifler sizleri bekliyor. Kendi fotoğraflarınız ile tasarlayacağınız düğün ve nikah şekerleri ile farklılık yaratın...


Ürün Karşılaştır (0)


Gösterilen: 1 ile 24 arası...